Poszukuje dobrej ekipy dekarzy do położenia dachówki


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Poszukuje dobrej ekipy dekarzy do położenia dachówki

Postautor: mariusznowak » 01 cze 2016, 12:47

Dzień dobry. Ostatnim czasem rozmawiałem z sąsiadem, który stawia dom obok mojego. Mocno mnie nastraszył jeżeli chodzi o dekarzy. On szukał dekarzy przeszło rok czasu. Źle wykonany dach to wg niego duży problem a, następnie problemy z grzybem. Nie mam za dużego pojęcia o tym - tak, więc czy mogę poznać wasze zdanie na ten temat.

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Szukam rzetelnej firmy do położenia dachu

Postautor: podrygalapawel » 01 cze 2016, 13:01

Dzień dobry. To cię kolega nieźle nastraszył. Jeśli chodzi o położenie dachówki to sprawa jest identyczna jak pozostałe prace budowlane w domu. Rzetelni dekarze to brak kłopotów, mizerni dekarze to same nerwy. Poszukiwania radzę rozpocząć od tego typu stron: https://biozamrazarki.pl/?p=229 - tam są wizytówki ekip dekarskich, które oferują usługi dekarskie. Wybierasz tych dekarzy, którzy mają największą liczbę pozytywnych komentarzy i rozpoczynasz z tymi ludźmi rozmowy. Później zapraszasz wybranych dekarzy na teren prac budowlanych. Wykonują kosztorys, a ty wertujesz oferty. Zawsze należy wziąć pod uwagę sposób rozmowy z fachowcem. Jak nie mamy kłopotów z komunikacją to warto rozważyć taką ofertę. Unikajmy ludzi, którzy nie wiedzą jak mają odpowiedzieć na nasze pytania. Przeważnie nie mają pojęcia o swoim fachu.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne wypowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość