Czy montaż wideodomofonów ma jeszcze sens?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Czy montaż wideodomofonów ma jeszcze sens?

Postautor: mariusznowak » 06 cze 2016, 14:22

Część. Jakiś miesiąc temu przeprowadziłem się do własnego domu. Jak wiadomo nie wszystko jest jeszcze zrobione. Zostały napędy do bram oraz podobne historie. Zastanawiam się również nad zamontowanie wideodomofonu do furtki. Nie mam pojęcia tylko czy jest to jeszcze sensowne w obecnych czasach oraz czy sprawdzi się to na posesji z domem jednorodzinnym. Proszę o radę w tej materii fachowców jeśli są na tej stronie.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Czy zakładanie wideodomofonów ma jeszcze sens?

Postautor: krzysiekfila » 06 cze 2016, 14:49

Witam kolegę. Nie wiem skąd pomysł, że wideodomofon się nie sprawdzi w domku jednorodzinnym. Wręcz przeciwnie - jest to doskonałe rozwiązanie, które daje możliwość bez wyjścia z budynku na zweryfikowanie, kto do nas chce się dostać. Trochę najważniejszych informacji wyszukasz w tym miejscu: http://trans-sat.pl/wideodomofony-warszawa - na dzień dzisiejszy jest dużo rozwiązań, które dają możliwość na dopasowanie systemu do twych wymagań. Na dzień dzisiejszy dostępne są wideodomofony bezprzewodowe, które dają możliwość montażu wideodomofonu w sytuacji, kiedy budowlańcy zapomnieli zostawić kabli pod instalację. Występują także domofony, które przekazują obraz doskonale w nocy. Można wideodomofon połączyć z systemem alarmowym oraz pozostałą automatyką w domu. Wszystko zależy jaki masz na to budżet.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne wypowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości