Opieka Niemcy, płace i warunki miejsc pracy w Niemczech


annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Opieka Niemcy, płace i warunki miejsc pracy w Niemczech

Postautor: annasowa90 » 24 paź 2016, 13:00

Witam, wielokrotnie spotkać się można w sieci z ofertami pracy, jakie dotyczą opieki osób starszych w Niemczech. Coraz częściej sama mocno zastanawiam się nad wyjechaniem do Niemiec. Jednak nie wiem czego wolno się spodziewać. Obawiam się trochę wyjazdu za granicę, ponieważ nie znam prawidłowo języka niemieckiego. Jednak słyszałam niezmiernie wiele korzystnych opinii osób, jakie korzystały z ofert pracy jako opieka Niemcy. Rzekomo taka praca ma dużo zalet, jeżeli tak, to jakie? Z góry dziękuje za wszelkie posty z odpowiedziami.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Opieka Niemcy, zarobki i warunki miejsc pracy w Niemczech

Postautor: krzysiekfila » 24 paź 2016, 13:10

Witam! To prawda, że niezmiernie często słucha się o pozytywnych opiniach wyjazdu do pracy do Niemiec. Opieka Niemcy: http://betreuerin.com.pl jest tam coraz bardziej rozwinięta i poszukuje się pracowników - sama miałam okazję pracować przez trzy lata, a dziś przygotowuje się do kolejnego wyjazdu. Nie musisz się bać niczego, gdy korzystasz z pewnej agencji. Stale masz prawo zwrócić się do nich o pomoc. Praca ta zapewnia wiele pożytków bo możesz pozyskać doświadczenie, zapoznać ciekawe miejsca, a w szczególe przyuczyć się języka. W wolnym czasie masz prawo także pozwiedzać. Jeśli zdecydujesz się to przekonasz się o tym samodzielnie.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne wypowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości