Strona 1 z 1

Sprawdzony lekarz dla dziecka w Zielonej Górze

: 18 maja 2016, 12:13
autor: mariusznowak
Dzień dobry, poszukuje lekarza w Zielonej Górze oferującego wizyty domowe. Mam córkę, która często jest chora. Nie mam już sił do wystawania w kolejkach w przychodni. Także sposób leczenia w mojej opinii jest tam archaiczny. Dlatego jest mi potrzebny dobry lekarz pediatra, który szybko wyleczy moje dziecko.

podobne tematy:

Dobry lekarz do dziecka w Zielonej Górze

: 18 maja 2016, 13:10
autor: krzysiekfila
Witaj. Miałem podobny problem co ty z synkiem. Kobita w przychodni rozkładała ręce i nie wiedziała co zrobić. W Internecie odnalazłem taką stronę: http://polecamspeca.pl/lekarz-wizyty-domowe/zielona-gora i podzwoniłem do kilku pediatrów. Nie było kłopotu z umówieniem wizyty w domu. Wszystko miło i bez problemów. Odmienne podejście do chorego dziecka. Najistotniejsze, iż lekarz wiedział jaki lek przepisać i dziecko potem już mniej chorowało. Ważna jest profilaktyka a nie tylko podawanie antybiotyków.

podobne tematy:

Sprawdzony lekarz dla dziecka w Zielonej Górze

: 19 maja 2016, 11:47
autor: maxkolonko
Racja, u nas państwowo to tylko potrafią recepty wypisywać. Na okrągło identyczne leki. A jak już jest coś poważniejszego to nie wiedzą co robić. Taki poziom opieki zdrowotnej w naszym kraju panuje. A w gabinecie prywatnym to dostają olśnienia i już wiedzą jak leczyć ludzi.

podobne tematy: