Potrzebny dobry kominiarz od zaraz


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Potrzebny dobry kominiarz od zaraz

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 9:30

Witajcie, potrzebuję namiary na dobrego i niedrogiego kominiarza z Olsztyna. Dzwoniłem do kilku, natomiast ceny mają astronomiczne. Od 100 do 320 złotych za przeczyszczenie przewodu kominowego. Jak spytałem dlaczego taka różnica w cenie to usłyszałem, że wszystko zależy od komina. Przecież komin jest zawsze podobny do siebie. Na czym mogą polegać różnice?

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Potrzebuje rzetelnego kominiarza

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 9:57

Cześć, nie mam pojęcia gdzie się dodzwoniłeś lecz jest to wyciąganie kasy na maksa od człowieka. 300 zł za udrożnienie komina to paranoja. Ile kominiarzowi to zajmie? W moim domu jak czyści 2 kominy i podbija protokół to zajmuje mu niecałą godzinę. Bierze za to sto czterdzieści zł. Natomiast jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego kominiarza to zerknij na tą stronę: https://biozamrazarki.pl/?p=58 - na pewno znajdziesz odpowiedniego kominiarza. Ja zazwyczaj w taki sposób szukam firm do różnych zleceń przy domu. Jeszcze źle nie trafiłem na specjalistę z tej strony. Oczywiście zawsze przed wyborem czytam opinię o danym wykonawcy.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne wypowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości