Godna polecenia ekipa dekarzy na Opolszczyźnie


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Godna polecenia ekipa dekarzy na Opolszczyźnie

Postautor: mariusznowak » 07 cze 2016, 15:15

Witam, potrzebuje dobrych dekarzy z Opolszczyzny. Buduję dom i będę potrzebował sprawdzonych ludzi do dachu. Naczytałem się już o tak zwanych fachowcach i nie mam ochoty ryzykować. Nie mam także znajomych, którzy budowali dom. Tak, więc nie mam możliwości pozyskania telefonów do ludzi z polecenia. Znalazłem również na tego rodzaju stronę WWW: https://el0.pl/2022/04/05/szczotkowanie-zebow-a-wizyta-w-doswiadczonej-klinice-ortodonta-warszawa-na-co-zwrocic-uwage , gdzie widnieją firmy z Kielc. Lecz zatrudnić kogoś w ciemno to spore ryzyko. Dlatego prośba do was o jakiekolwiek namiary na sprawdzonych dekarzy z Opola.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Warta uwagi ekipa dekarska na Opolszczyźnie

Postautor: krzysiekfila » 07 cze 2016, 15:24

Cześć, strach ma tylko straszne oczy. Ja większość ludzi miałem właśnie z tego typu serwisów internetowych. Wiadomo jedne ekipy były lepsze, inne słabsze. Natomiast nie było tragicznie. Z budowlańcami ugadywałem się na konkretną cenę od roboty. Nie dawałem żadnych zadatków i to sprawiało, iż zlecenie było zazwyczaj fachowo zrobione. Raz tylko zapłaciłem zaliczkę na materiał ludziom od ogrodzenia i wtedy miałem problemy. Jak chcesz dobrą ekipę dekarzy to skontaktuj się z wykonawcami ze strony i umów się z kilkoma na spotkanie. Porównaj ceny i wybierz najlepszą.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne wypowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości