Czy zamontować dźwigi towarowe?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy zamontować dźwigi towarowe?

Postautor: henryk1965 » 28 paź 2016, 13:03

Cześć. Posiadam mały hotelik z restauracją. Do tego w przylegającym budynku znajduje się mój własny sklep. Jest to piętrowy obiekt, wskutek tego znajduje się w nim winda osobowa. Jednakże ze względu na przemieszczany towar zastanawiam się także nad zamontowaniem dźwigu towarowego. Noszenie towaru jest kłopotliwe, a przewożenie go windą osobową nie spełnia wymagań. Czy są mi, w takim razie potrzebne urządzenia takie jak chociażby https://gallendor.pl ? Czy istnieją inne rozstrzygnięcia? Proszę o opinię figury znające się na tym temacie.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2022, 9:42 przez henryk1965, łącznie zmieniany 1 raz.

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Czy zamontować dźwigi towarowe?

Postautor: krzysiekfila » 28 paź 2016, 13:13

Witam. Zajmuje się montowaniem dźwigów również osobowych jak i towarowych, w takim razie mogę coś pomóc. Jeżeli przewozisz na co dzień towar przeróżnej wielkości i wagi to z pewnością warto zainwestować w taki sprzęt jak dźwig. To właśnie dzięki temu praca będzie szła prędzej, a również zapewnisz bezpieczeństwo sobie oraz osobom trzecim. Przewożenie towaru windą osobową nie jest zgodne z prawem, właśnie dlatego polecam Tobie zakupienie dźwigu towarowego. Z pewnością jest to o dużo wygodniejsze oraz lepsze rozwiązanie. Pozdrawiam!

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne wypowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość