Szkolenia - czy warto brać w nich uczestnictwo?


annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Szkolenia - czy warto brać w nich uczestnictwo?

Postautor: annasowa90 » 28 paź 2016, 8:55

Witam. W ostatnim czasie niejednokrotnie słyszałam o możliwości odbycia szkoleń w moim fachu, niemniej jednak także i poza nim. Suma takich szkoleń nie jest duża, lecz ciągle zastanawiam się czy jest w ogóle sens brania w nich udziału? Jakim sposobem wiadomo obowiązki domowe pochłaniają sporo czasu, a ja mam pracę i nie narzekam na nic. Jednakże wielu moich znajomych dokształca się mimo takiej samej sytuacji. Być może, w związku z tym powinnam się zdecydować? Proszę o opinię osób, które brały udział w przeróżnych szkoleniach.

podobne tematy:

mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Szkolenia - czy należałoby brać w nich udział?

Postautor: mariusznowak » 28 paź 2016, 9:07

Witam. Kwestia wygląda tak, iż wszystko zależy od tego czego dotyczy konkretne szkolenie. Jeśli to nic ważnego oraz przydatnego chyba poniekąd szkoda Twojego czasu. Niemniej jednak większa część kursów jest niesłychanie znacząca i zbawienna. Z doświadczenia wiem, że takie oryginalne umiejętności poszerzają horyzonty oraz pomagają odszukać poprawniejszą pracę bądź otwierają nas na inne możliwości. Przemyśl to bo jeśli koszt szkolenia nie jest kolosalny to może warto spróbować oraz posiadać nowe doświadczenia i umiejętności? Osobiście parę razy uczestniczyłem w takich projektach, na przykład wybierając stąd - szkolenia http://humanexcellence.pl/szkolenia-biznesowe-radom i szczerze rekomenduję.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne wypowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość