Jak inne firmy to robią?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jak inne firmy to robią?

Postautor: mariusznowak » 05 lip 2016, 13:18

Dzień dobry, jestem właścicielem firmy która zajmuje się instalacją anten satelitarnych w Warszawie i jej okolicach. Kilka miesięcy temu zmieniłem stronę na bardziej przyjazną wyszukiwarką. Natomiast zastanawia mnie kwestia - jak inne firmy na hasło https://takietrampki.pl są tak wysoko w wyszukiwarce? Czytałem o pozycjonowaniu strony WWW, natomiast dużo ludzi pisze iż najistotniejsza jest treść na stronie. A pozyskiwanie nienaturalnych odnośników może zaszkodzić stronie internetowej. Dlatego dodałem swoją stronę wyłącznie do paru najmocniejszych katalogów oraz zbudowałem profil na FB. Niestety nie widać mojej strony w wynikach. Co robię nie tak jak trzeba?

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2022, 9:44 przez mariusznowak, łącznie zmieniany 1 raz.

annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Jak inne firmy to robią?

Postautor: annasowa90 » 05 lip 2016, 13:35

Dzień dobry. Po pierwsze Internet nie jest najlepszym miejscem do pozyskiwania informacji na temat pozycjonowania strony. Jest w nim dużo nieprawdziwych informacji, niż tych które mogą Ci się przydać. Większość ludzi zdobywa wiedzę podczas testów. Nikt nie podzieli się sposobami, które są skuteczne i przynoszą duże zyski dla agencji SEO. Tak, więc będzie Ci trudno samemu to zrobić. Z pewnością samą treścią nie wypozycjonujesz strony. Kilka odnośników - nawet tych najlepszych nie wiele ci pomoże jeśli konkurencja posiada ich setki. Dlatego musisz zacząć ich budować znacznie więcej. Jest dużo serwisów gdzie jesteś w stanie dodać linka do swojej strony za darmo. Zacznij od serwisów branżowych na początek.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne wypowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości