W którym miejscu dobrze naprawiają telewizory w Opolu


krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

W którym miejscu dobrze naprawiają telewizory w Opolu

Postautor: krzysiekfila » 07 cze 2016, 15:53

Witam. Jestem pechowym posiadaczem telewizora renomowanej firmy. Oczywiście zaraz po zakończeniu okresu gwarancyjnego. Niech żyje celowe postarzanie sprzętu. Model odbiornika telewizyjnego z dość wysokiej półki, tak, więc rzal go wyrzucać na śmietnik. Postanowiłem więc walczyć o niego i oddać go do serwisu. Byłem już w jednym punkcie serwisowym ale panowie w nim rozłożyli ręce. Czy możecie polecić dobry serwis RTV w Opolu?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

W jakim punkcie RTV porządnie naprawiają TV w Opolu

Postautor: adriansola » 07 cze 2016, 16:04

Cześć. Dlaczego nie skorzystałeś z wyszukiwarki internetowej. Wystukujesz na klawiaturze co ci potrzeba i w jednej chwili masz wyniki. Później telefonujesz do ludzi i pytasz się, czy naprawiają takiego rodzaju odbiorniki TV. Jak zaczynają kręcić to należy podziękować grzecznie i dzwonić dalej. Jak nic już nie mogłeś znaleźć to możesz też skorzystać z tej strony: tania deska kompozytowa i tam poszukać firm oferujących serwis RTV w Opolu. Opcji jest sporo, lecz najpierw trzeba zastanowić się nad tym co się robi. Pierwszy z brzegu punkt naprawy RTV w mieście nie jest w stanie podjąć się naprawy nowych modeli telewizorów. Trzeba odszukać taki z akredytacją producenta sprzętu.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne wypowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości